Kompleksowa budowa domów

Firma budowlana Gregory House

Budowa domów to prawdziwe rzemiosło, w którym nasza firma doskonali się od wielu lat.

Wykorzystaj nasze doświadczenie do budowy Twojego wymarzonego domu!

Poznańska firma budowlana Gregory House oferuje nowoczesne i energooszczędne projekty domów oraz ich perfekcyjną realizację „pod klucz”. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego projektu. Misją naszej firmy jest budowa domów jak najlepiej spełniających potrzeby naszych klientów. Nasza oferta jest skierowana do tych, którzy nie mają czasu na zaprojektowanie oraz wybudowanie własnego wymarzonego domu i potrzebują w tym zakresie wsparcia profesjonalistów. Budujemy domy na terenie całego kraju, a także za granicą.
Wspólnie z klientem przechodzimy przez pełen cykl prac przygotowawczych i budowlanych – od zatwierdzenia kosztów projektu i budowy, poprzez stworzenie dla Państwa optymalnego i kompletnego projektu domu, aż po budowę domu pod klucz. Wszystkie ważne zadania są w pełni realizowane przez naszych specjalistów, łącznie z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Jeśli poszukujesz pewnego i kompetentnego partnera do realizacji marzeń o budowie własnego domu, zgłoś się do nas!

Doświadczenie i kreatywność

Jak zbudować dom swoich marzeń?

Wszyscy, którzy już zdecydowali się skorzystać z usług naszej firmy, doskonale wiedzą, jak zbudować dom swoich marzeń. Wystarczy bowiem skontaktować się ze specjalistami z Gregory House, którzy mają ogromne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych, niezawodnych, a także energooszczędnych i najwygodniejszych budynków mieszkalnych. Kreatywne i profesjonalne podejście specjalistów polskiej firmy budowlanej Gregory House pozwala osiągać wyróżniające się efekty projektowo-budowlane. Jesteśmy zainteresowani nie tylko utrzymaniem pozytywnej reputacji naszej firmy, ale także spełnianiem życzeń i potrzeb naszych klientów. Chętnie pomożemy Ci wybudować wymarzony dom.

Nowoczesne materiały wysokiej jakości

Budowa domu jednorodzinnego lub realizacja kolejnego etapu zabudowy mieszkaniowej

Stosujemy wyłącznie nowoczesne i wysokiej jakości materiały, takie jak blok ceramiczny, blok gazowy i cegły o różnym kształcie. Nasze budynki są więc nie tylko wygodne, ale również bardzo energooszczędne. Wybierając wyłącznie sprawdzone i najkorzystniejsze rozwiązania, takie jak technologia kanadyjska lub budowa domu energooszczędnego, inwestujesz z zyskiem w przyszłość, bo odpowiednia technika budowy pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na mediach.

Budowa domu to złożony proces

Główne etapy procesu budowy domu

Przygotowanie

Ten etap obejmuje przygotowanie terenu, badania gleby, a także sporządzenie dokumentów.
l

Projektowanie

Kolejny krok procesu to szkicowanie, prace architektoniczne i projektowe oraz zapewnienie komunikacji.

Budowa

Położenie fundamentów, wzniesienie ścian, montaż okien i drzwi, poprowadzenie komunikacji zewnętrznej.

Projekt

Następny etap polega na opracowaniu takiej aranżacji wnętrz, aby dom jak najlepiej spełniał wszystkie Państwa potrzeby.

Komunikacja wewnętrzna

Kolejny krok to zapewnienie komunikacji wewnętrznej dla mediów, takich jak prąd, ogrzewanie czy woda.

Dekoracja wnętrz

Końcowy etap procesu to dekoracja ścian, montaż sprzętu, podział budynku na strefy i udekorowanie ich, a także ew. montaż mebli.

Wysoki standard w atrakcyjnej cenie

Cena budowy domu ustalana jest indywidualnie. Koszt zależy bowiem od skali budowy, trudności projektu, cech architektonicznych, a także materiałów, które zostaną użyte podczas budowy. W każdej chwili mogą Państwo uzyskać cennik budowy domu pod klucz. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą z naszej firmy.

Indywidualny projekt domów

Budowa energooszczędnych domów VIP

Rozwój projektów dla krajobrazu

Nowoczesne materiały wysokiej jakości

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy budowlanej?

  • Firmę budowlaną Gregory House wyróżnia profesjonalizm i bardzo duże doświadczenie – potrafimy budować dobrze i na czas.
  • Stawiamy także na ciągły rozwój. Nieustannie śledzimy innowacje, które odniosły sukces i są nadal wdrażane w budownictwie.
  • Dla naszego zespołu niezwykle ważne jest zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, dlatego robimy wszystko, co możliwe, aby rezultat spełnił Państwa oczekiwania.
  • Udzielamy gwarancji jakości oraz przeprowadzamy kontrolę techniczną na każdym etapie prac budowlanych.
  • Właściwe i rozsądne podejście oraz ogromne doświadczenie pozwalają nam ograniczać zużycie materiałów budowlanych bez szkody dla technologii i jakości wykonania.
  • Zawsze cieszymy się z nowych pomysłów i jesteśmy całkowicie otwarci zarówno na klasyczne zamówienia, jak i niestandardowe wyzwania.
Wyjątkowe doświadczenie

Liczby, z których jesteśmy dumni:

opracowanych projektów

zbudowanych domów

lat doświadczenia

Przydatne publikacje

Etapowa budowa domu

Etapowa budowa domu

Klienci często pytają, czy "Gregory House" zajmuje się także etapową budową domów. Odpowiedź: oczywiście, że tak! Warto jednak w tym miejscu określić, z jakich etapów składa się proces budowy domu. 1. Zagospodarowanie gleby – etap, na którym terytorium wybrane do...

czytaj dalej
Technologie budowy domów

Technologie budowy domów

Często problem wyboru technologii budownictwa staje się trudniejszy niż znalezienie odpowiedniej działki dla naszego przyszłego domu. Obecnie na rynku tak duży jest wybór dostępnych materiałów i technik budowy, że nie jest łatwo zorientować się, co będzie w naszym...

czytaj dalej
Gotowy projekt czy indywidualne rozwiązanie?

Gotowy projekt czy indywidualne rozwiązanie?

Być może pierwsze pytanie, jakie przychodzi Ci do głowy w czasie planowania budowy domu, dotyczy projektu przyszłego budynku.  Czy lepiej zamówić indywidualny projekt domu, czy skorzystać z gotowego rozwiązania? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, rozważmy...

czytaj dalej

Kontakt

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?
Główne biuro:
62-070 Dąbrówka k/Poznania
ul. Widok 11
+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
info@gregoryhouse.pl
Kontakt
Natalia
+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
info@gregoryhouse.pl