Klienci często pytają, czy „Gregory House” zajmuje się także etapową budową domów.

Odpowiedź: oczywiście, że tak!

Warto jednak w tym miejscu określić, z jakich etapów składa się proces budowy domu.

1. Zagospodarowanie gleby – etap, na którym terytorium wybrane do budowy dzieli się na przyszłe obiekty (na przykład określamy, gdzie będzie dom, a gdzie garaż itp.).

2. Budowa fundamentów domu – to jeden z najważniejszych etapów, ponieważ wysokiej jakości podkład jest kluczem do uzyskania mocnego i niezawodnego domu. Nasi mistrzowie biorą pod uwagę wiele niuansów: ile zaplanowano pięter, gdzie zrobić otwory na systemy inżynieryjne, jaki jest klimat, w którym budowany jest dom, a także inne równie ważne czynniki.

3. Wznoszenie ścian – trzeci etap, polegający na konstruowaniu „szkieletu” domu, wówczas:

  • posadowione zostają ściany nośne, na których będzie utrzymany cały dach oraz podłoga między kondygnacjami;
  • budowane są przegrody zewnętrzne i wewnętrzne, tworzące „pudełko” pomieszczenia;
  • wycinane są otwory na drzwi i okna, tworzona jest komunikacja.

4. Budowa dachu – czyli niezbędna ochrona domu przed wilgocią i utratą ciepła. Nawiasem mówiąc, jeśli zaplanujesz poddasze, możesz w oszczędny sposób uzyskać dodatkową przestrzeń życiową.

5. Realizacja systemów komunikacyjnych – to następny bardzo ważny etap. Bez wodociągu, kanalizacji, ogrzewania czy wentylacji dziś nie można sobie wyobrazić wygodnego życia! Jednocześnie lokale pokrywane są materiałami izolacyjnymi, instalowane są okna i drzwi.

6. Dekoracja domu – to zadanie, któremu trzeba poświęcić wiele uwagi, aby uzyskać efekt przytulnego i estetycznego domu. A jeśli nie masz czasu lub chęci, aby wykonać tę żmudną pracę, nasi specjaliści pomogą w aranżacji każdego wnętrza.

7. Porządkowanie otoczenia – na tym etapie zwykle usuwamy gruz budowlany oraz nadmiar ziemi. W razie potrzeby sprowadzany jest dobry czarnoziem na przyszłe trawniki, ogrody, klomby. Ponadto buduje się ścieżki i układa ozdobne konstrukcje. Na życzenie klienta wznoszone jest ogrodzenie.

Nasza firma chętnie pomoże Państwu na każdym z powyższych etapów. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt
Natalia
+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
info@gregoryhouse.pl