Technologie

Budowa domów szkieletowych

Technologia szkieletowa jest jedną z najbardziej perspektywnych technologii, domy są popularne w większości rozwiniętych krajów.

Ile wynosi wartość budowy domu

 

Wartość domów szkieletowych można rozliczyć wyłącznie po opracowaniu dokumentacji projektowej bowiem wszystko zależy od rozmiarów budynku, ilości pokoi oraz design.
Poniżej jest pokazany cennik budowy domów szkieletowych

Szczegóły budowy domów szkieletowych

 

 

Budowa domów szkieletowych – jest to budowa domów drewnianych szkieletowych. Technologia ma ponad sto lat. Używać tej technologii zaczęli w praktyce w Kanadzie. Właśnie dlatego bardzo często takie domy nazywane są kanadyjskimi.

Dom szkieletowy jest montowany bezpośrednio na terenie. Drewniane panele są wytwarzane za pomocą specjalnej technologii, a więc dlatego też są odporne na deformacje, mają wysoką wytrzymałość i nie eksploatują się. Elewacja budynku plytowymi materiałami pomaga wzmocnić ogólną konstrukcje i osiągnąć wszystkie zalecane parametry.

Budowa domów szkieletowych w Poznaniu ma swoje zalety:

  • Ekologiczność. Budynki zrobione z bezpiecznych materiałów które nie uwalniają toksycznych substancji podczas eksploatacji.
  • Lekkość materiału. Mała waga domu szkieletowego zwalnia z obowiązku budowy dużego fundamentu co znacznie zmniejsza wydatki i oszczędza czas.
  • Długotrwałość. Przy przestrzeganiu zasad technologii budowy oraz eksploatacji budynek kanadyjski będzie stać do 100 lat.

Efektywność energetyczna domów szkieletowych

Budowa domu szkieletowego pozwala nie tylko wcielić ciekawe i ambitne projekty w życie. Domy te są pozbawione szczególnych wad, powszechnych w konstrukcjach opartych o inne technologie. Gdyż waga domów szkieletowych jest o wiele mniejsza od innych, nie są one skłonne do zapadania się.

Biorąc pod uwagę że nośniki energii ciągle drożeją, dużą rolę przy wyborze domów szkieletowych odgrywa fakt że te domy są ekonomiczne.

Znakomita izolacja cieplna ścian, podłogi i pokrycia, która jest stosowana w domach szkieletowych pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na ogrzewaniu. Wielkim plusem jest ekologiczność domów szkieletowych, i design konstrukcji.

Terminy budowy domów szkieletowych

Budowa domów szkieletowych pod klucz robi się o wiele szybciej i prościej w porównaniu do technologii klasycznej. Budowa trwa zaledwie 3-4 miesięcy.
Przy czym trzeba uwzględniać profesjonalizm ekipy budowlanej. Bo takie rzeczy jak praca w szybkim tempie czy niedotrzymanie terminów wyschnięcia fundamentu może spowodować nie jakościową budowę domu co będzie oznaką braku pewności domu.

Budowa domów szkieletowych Poznań pozwala:

  • Ustalić jakiekolwiek opcje ogrzewania domu – pompy ciepła, kotły (gazowy, elektryczny, do spalania paliw stalnych), ogrzewanie podłogowe, grzejniki elektryczne.
  • Wybierać rodzaj fundamentu, niezależnie od jego właściwości- płyta fundamentu, fundament klasyczny, kotwy wkręcane.
  • Budować dom nawet na terenie pod ukosem, trzeba tylko obrać prawidłowy fundament, tak czy owak to będzie taniej niż budować dom za pomocą technologii standardowej.
Wyjątkowe doświadczenie.

Liczby, z których jesteśmy dumni:

Opracowanych projektów

Zbudowanych domów

Lat doświadczenia

Mówią o nas

Ewelina Stepnicka

Zwróciliśmy się do Gregory House, nie wiedząc dokładnie, czego potrzebujemy. Dziękuję zespołowi: opowiedzieli wszystko, wyjaśnili, pokierowali, doradzili, jak oszczędzać bez szkody. W rezultacie zleciliśmy opracowanie działającego projektu domu, który niedawno otrzymaliśmy i planujemy wybudować latem.

Serhii Bahrii

Zamówiłem w tej firmie dom z pustaka ceramicznego. Ile czasu mieszkamy - jesteśmy ciągle zadowoleni: ciepło, przytulnie, wygodnie. Jednocześnie dom powstał zaskakująco szybko. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Agata Szymańska

Witam, Gregory House! Dziękujemy za profesjonalizm, czyli zrozumienie czego chce klient i perfekcyjną realizację każdego życzenia w najdrobniejszym szczególe. Polecał cię znajomym.

Kamil Wojciechowski

Zamówiłem projekt przyszłego domu w "Gregory House". Byłem pod wrażeniem swobodnej formy komunikacji i tego, że moje życzenia zostały zrozumiane w pół słowa. Wynik też nie był rozczarowujący, już sobie wyobrażam, jak będzie wyglądać w rzeczywistości. Buduj również z tą firmą.

Kontakt

GDZIE NAS ZNALEŹĆ
Główne biuro: Warszawska 43/208,
61-028 Poznań

+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
+48 570066207
info@gregoryhouse.pl

Kontakt
KONTAKT
+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
+48 570066207
info@gregoryhouse.pl