Indywidualne projektowanie domów jednorodzinnych

Oferujemy indywidualne projekty domów energooszczędnych – m.in. z pompą ciepła, z poddaszem użytkowym, z piwnicą, z garażem lub bez.

Zdarza się, że z bogatej propozycji gotowych projektów trudno jest wybrać satysfakcjonującą ofertę, odpowiadającą w pełni naszym własnym potrzebom. Gregory House ® oferuje opracowanie indywidualnych projektów domów energooszczędnych z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Przeanalizujemy Państwa preferencje, upodobania, sposób życia, aby stworzyć projekt wymarzonego domu, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań przyszłych mieszkańców. Chętnie przygotujemy zarówno projekt energooszczędnego domu parterowego, jak i luksusowego domu piętrowego.

Dlaczego warto zamówić indywidualny projekt domu w firmie budowlanej Gregory House?

Otrzymują Państwo wyjątkowy projekt domu

Projekt przyszłego domu będzie niepowtarzalny i w pełni ucieleśni marzenia, ponieważ uzgadniamy z Państwem wszystkie najdrobniejsze szczegóły dotyczące inwestycji w zakresie planowania, projektowania i wykonawstwa.

Gwarancja niezawodności oraz trwałości domu

Opracowując indywidualne projekty domów, zawsze bierzemy pod uwagę najważniejsze aspekty, takie jak cechy działki, na której powstanie dom, geologia – struktura i nośność gruntu, oraz geodezja – złożoność topografii działki. Na podstawie szczegółowych analiz rekomendujemy rozwiązania, które gwarantują właściwe wykonanie budowy oraz zgodność z miejscowym prawem i obowiązującymi przepisami budowlanymi.

Wymarzony, komfortowy dom

Ponieważ projekt domu od Gregory House uwzględnia wszystkie oczekiwania dotyczące rozplanowania pomieszczeń i ich wielkości, a także funkcjonalności poszczególnych stref oraz optymalnej ilości naturalnego światła, zyskają Państwo prywatną strefę komfortu, w której będziecie cieszyć się każdą chwilą.

Oszczędności w budowie oraz eksploatacji domu

Opracowując projekt domu, nasz zespół skupia się na jego efektywności energetycznej. Rekomendujemy stosowanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych, które wpływają na niezawodność oraz zapewniają trwałość budynku; jednocześnie sprawiają, że dom jest energooszczędny i ekonomiczny w utrzymaniu oraz późniejszej eksploatacji.

Co zawiera projekt domu od Gregory House® ?

Zamawiając indywidualne opracowanie projektu, otrzymają Państwo komplet dokumentacji architektoniczno-budowlanej w zakresie spełniającym podstawowe wymagania opisane przez rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, oraz wymagania wynikające z otrzymanego prawomocnego pozwolenia na budowę.
Oznacza to, że każdy nasz projekt budowlany domu jednorodzinnego składa się z następujących części:

Każdy projekt realizowany jest zgodnie z nowoczesnymi standardami prawa budowlanego i zatwierdzony przez uprawnionych architektów i projektantów.

Wymagany zestaw dokumentów przed rozpoczęciem prac nad projektem domu:

 • Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (prawo miejscowe) lub decyzja o warunkach zabudowy;
 • Mapa geodezyjna (zasadnicza) do celów projektowych.
Wymagany zestaw dokumentów do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę:

 

 • Ekspertyza warunków geotechnicznych – opinia geotechniczna;
 • Opinie/warunki techniczne przyłączy;
 • Decyzja o lokalizacji zjazdu z drogi publicznej;
 • Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością.
Wyjątkowe doświadczenie

Liczby, z których jesteśmy dumni:

opracowanych projektów

zbudowanych domów

lat doświadczenia

Zamów opracowanie indywidualnego projektu

Poszukujesz projektu wymarzonego domu dostosowanego do Twoich potrzeb? Zgłoś się do nas, aby zamówić indywidualny projekt domu, który uwzględni wszystkie Twoje marzenia. Pomożemy Ci zaplanować funkcjonalną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

Opinie o firmie budowlanej Gregory House

Ewelina Stepnicka

Zwróciliśmy się do Gregory House, nie wiedząc dokładnie, czego potrzebujemy. Dziękuję zespołowi – opowiedzieli wszystko, wyjaśnili, pokierowali, doradzili, jak oszczędzać bez szkody. W rezultacie zleciliśmy opracowanie projektu domu, który niedawno otrzymaliśmy i planujemy zrealizować latem.

Serhii Bahrii

Firma Gregory House zbudowała dla naszej rodziny dom z pustaków ceramicznych. Mieszkamy w nim już ponad 5 lat i jesteśmy wciąż bardzo zadowoleni!

Agata Szymańska

Witam, Gregory House! Dziękujemy za profesjonalizm, czyli zrozumienie, czego chce klient, oraz za perfekcyjną realizację każdego życzenia w najdrobniejszym szczególe. Będę Polecać Was znajomym.

Kamil Wojciechowski

Zamówiłem projekt przyszłego domu w Gregory House. Byłem pod wrażeniem swobodnej formy komunikacji i tego, że moje życzenia zostały zrozumiane w pół słowa. Wynik też nie był rozczarowujący i już sobie wyobrażam, jak nasz dom będzie wyglądać w rzeczywistości. Buduj również z tą firmą.

Kontakt

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?
Główne biuro:
62-070 Dąbrówka k/Poznania
ul. Widok 11
+48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
info@gregoryhouse.pl
Potrzebujesz więcej informacji?Zapraszamy do kontaktu

  Kontakt
  Natalia
  +48 452366430 (WhatsApp, Telegram)
  info@gregoryhouse.pl